Про компанію

Будівельна компанія «Студія ремонту» є однією з кращих компаній Львова за даними багатьох незалежних рейтингів, а також численними відгуками на різних майданчиках і займає лідируюче місце в списку будівельних компаній. Великий досвід в ремонтних роботах, гарантує якість і професіоналізм нашого штату співробітників.

Кожен фахівець захоплений своєю справою, і пріоритетом є задоволення клієнта від отриманого результату. Якість для нашої компанії не просто слово, для галочки, а невід’ємний показник роботи.

Наші дизайнери інтер’єру допоможуть переосмислити зонування вашої квартири і створити ще більш комфортні умови для життя, а будівельники реалізують їх сміливі ідеї точно так, як задумано.

Наша місія і наші принципи

«Студія ремонту» – це будівельно-оздоблювальна компанія, яскравий і помітний гравець в індустрії. Наша місія – це допомога клієнтам у створенні затишного, комфортного і безпечного житла для довготривалого проживання, бути надійним партнером у спільних проектах, вносити свій щоденний внесок в покращення світу. Досягати цю мету нам дозволяють 5 принципів роботи нашої компанії.

  1. Якість. Ми гарантуємо якість наших робіт ім’ям і репутацією нашої компанії.
  2. Персонально Ваш партнер. Ми цінуємо кожного клієнта і рівень нашого сервісу не залежить від Вашого бюджету або обсягу робіт.
  3. Розвиток. У пошуках досконалості ми постійно інвестуємо у власний розвиток. Ми використовуємо сучасні інструменти і технології. Ми навчаємо співробітників. Ми робимо світ кращим.
  4. Чесність. Ми не йдемо на компроміси з мораллю і етикою заради власної вигоди.
  5. Професіоналізм. Наша команда – це компетентні фахівці своєї справи з багаторічним досвідом роботи. Це люди, які знають свою справу і захоплені нею.
callback