Машинна штукатурка у Львові

Компанія «Студія ремонту» надає послуги з машинної штукатурці стін – швидко, економно та якісно , завдяки сучасному методу штукатурення поверхонь. Це сучасна технологія нанесення однорідної суміші на поверхню стіни під високим тиском за допомогою штукатурної станції.

Штукатурка машинним способом проводиться не тільки при дуже великих промислових поверхнях, ми виробляємо механізовані штукатурні роботи і в приватному секторі: в однокімнатній або двокімнатній квартирі, будинку, котеджі. Як матеріал застосовуються різні суміші Knauf MП 75, Волма Гіпс Актив і інші. Багаторічний досвід наших майстрів, сучасне обладнання та якісні перевірені матеріали дозволяють запропонувати нашим клієнтам конкурентну ціну і гарантовану якість робіт.

Механізований спосіб штукатурки

Важливо врахувати, що будь-яка штукатурна станція працює від мережі напругою 220 В і 380 В, також необхідний доступ до води. Машинна штукатурка не проводиться в приміщеннях з протягом і при температурі нижче 5 градусів. Розглянемо процедуру нанесення штукатурки:

Підготовка – очищення стіни від старої фарби, шпалер, залишків розчину і бетону. Нерівності і щілини заповнюються штукатурною сумішшю, якщо є металеві елементи – їх видаляють. На поверхні стіни проводять знепилювання, її зміцнюють. Деякі стіни вимагають зволоження, тому підготовка стіни до машинної штукатурки може включати і рівномірне зволоження поверхні. Нерівності на кутах вікон і дверей закривають спеціальними профілями для їх захисту.

Грунтовка поверхні. Поверхня може бути оброблена ґрунтовкою, наприклад, якщо стіни з цегли або керамічної плитки, це забезпечує максимальне зчеплення штукатурної суміші зі стіною.

Установка маяків. Це один з найважливіших етапів, маяки потрібні для забезпечення ідеально рівної поверхні. Наші фахівці в монтажі маяків використовують лазерний рівень.

Нанесення розчину. Штукатурну суміш додають в бункер машини, подається вода і машина здійснює автоматичне змішування, відповідно до встановленої програми.

Технологія машинного нанесення штукатурки на стіну теж має кілька секретів – спочатку кути і стики з іншими поверхнями заповнюються розчином, потім вже решта поверхні, причому рукав необхідно утримувати на відстані 20 – 30 см від поверхні стіни. Кожну наступну смугу штукатурки потрібно наносити так, щоб вона злегка накривала попередню.

Уривок по маяках. Через 2 – 3 години після нанесення суміші виробляється підрізування розчину. Важливо правильно вибрати час, інакше шар буде пошкоджений. Час проведення цього етапу залежить від марки суміші, особливості поверхні стіни, температури приміщення. На цьому етапі зрізають всі основні надлишки штукатурного шару, які з’явилися в результаті усадки.

Видалення маяків зі стін. Наші фахівці обов’язково видаляють маяки зі стіни, щоб не утворилася іржа в майбутньому. Штроби закладають залишками штукатурного розчину.

Розмивка і затирка. Цей етап залежить також від суміші – наприклад, гіпсова штукатурка висихає швидше цементної. Просочена водою поверхня стіни затирається спеціальної сумішшю до появи штукатурного «молочка». Після цього поверхня обробляється шпателем або гладилкою.

Глянцювання поверхні. Це фінішна обробка штукатурки і підготовчий етап для подальших робіт під фарбування або обклеювання шпалерами. Глянцювання робить поверхню стіни ідеально рівною, надає їй однорідний зовнішній вигляд.

Переваги машинної штукатурки стін

Якість. Поверхня стіни виходить ідеально гладка і рівна, однорідність досягається за рахунок того, що розчин замішується машиною, а не вручну. Наша компанія використовує в роботі сучасні німецькі станції і тільки перевірені якісні суміші.

Швидкість. Терміни проведення робіт скорочуються. Бригада майстрів за робочу зміну може поштукатурити від 80 до 120 квадратних метрів, а от при ручному способі бригада той же обсяг робіт виконає за 3-4 робочих змін. Однокімнатну квартиру можна обштукатурити повністю за 2 робочих дні. А результат робіт виходить такий, що можна і не шпаклювати.

Економія грошей. Ціна машинної штукатурки на 30% нижча, ніж ручна штукатурка. Це пов’язано з автоматизацією праці, і зі зниженням кількості витратних матеріалів, і з відсутністю необхідності додаткової обробки поверхні. За радянських часів штукатурні роботи були найдорожчим етапом оздоблювальних робіт, зараз машинний спосіб істотно знизив вартість цих послуг.

Чому замовити машинну штукатурку вигідно у нас?

  • Замірник приїде на об’єкт в день звернення;
  • Поверхня стін після нас вже готова під обклеювання шпалер і фарбування;
  • Ми використовуємо тільки якісні та безпечні суміші;
  • Виконуємо роботи відповідно до всіх технічних стандартів;
  • У нас працюють 8 бригад, всі майстри мають великий досвід роботи;
  • Наша компанія працює більше 10 років на ринку;
  • Складаємо кошторис безкоштовно. Приступаємо до роботи за 1 – 2 дні;
Визвати замірника
Отримати консультацію
Контакти