Євроремонт квартир у Львові

Косметичний ремонт і євроремонт між собою істотно відрізняються. Різницю важливо зрозуміти відразу, оскільки вартість проектів далеко не однакова. Косметична реставрація євроремонт квартири у Львовіпередбачає легке втручання в інтер’єр, а ось ремонт європейського рівня – це велика робота по розробці дизайн-проекту, підбору індивідуального стилю, щоб стовідсотково розкрити потенціал квартири, приватного будинку або котеджу.

З чого починати євроремонт? Чекати натхнення, накопичувати сили, шукати і використовувати кращі ідеї тих, хто вже перетворив своє житло? Довіритися власному смаку або покликати на допомогу професійних майстрів? Найкраще у Львові звернутися в нашу студію ремонтів. Досвідчені дизайнери допоможуть з підбіркою декоративних та оздоблювальних матеріалів, дотримуючись обраної неповторної стилістики приміщень. Ви отримаєте затишний і красивий інтер’єр, адаптований під ваші потреби і очікування.

Не засмучуйтеся, якщо ви порахували, що тепер не зможете виконати недорого ремонт квартири, так як живете в старому будинку і житло вам дісталося у спадок ще від бабусі. Компанія «Студія ремонту» пропонує найвигідніші умови проведення євроремонтів у Львові. Наші будівельники ефектно облаштовують квартири в застарілих будинках. Нас запрошують створити унікальний інтер’єр в квартирах новобудов. Ми працюємо за містом: вілли, приватні будинки.

Чому клієнти із задоволенням звертаються в нашу фірму

 • Ми застосовуємо складні новітні технології та використовуємо тільки високоякісні оздоблювальні та будівельні матеріали.
 • євроремонтУ штаті компанії фахівці з профільною освітою і великим досвідом (дизайнери, виконроби, будівельники, архітектори), готові виконувати за європейськими стандартами ремонтно-будівельні роботи будь-якого ступеня складності. Тому наша студія ремонтів у Львові володіє позитивною репутацією, широкою клієнтською базою.
 • Сучасні дорогі інструменти і надійне обладнання дозволяють нам працювати з максимальною віддачею, тому ремонт буде зроблений якісно і прослужить вам дуже довго.
 • Послуги фахівців на всіх етапах ремонту будуть надані відповідно до встановленого графіка і затвердженим кошторисом.
 • Ми надаємо 5 років гарантії на всі виконані роботи.
 • Ви можете мінімізувати свої витрати при закупівлі будівельних матеріалів у наших надійних партнерів з істотними знижками.

Скільки коштує євроремонт під ключ

Завдяки євроремонту, який зроблять наші будівельники, ви отримаєте інтер’єр, пристосований під вас. Це означає, що ми враховуємо спосіб

ремонт по євро стандартамжиття ваш і вашої родини, інтереси, звички, уподобання і особисті побажання. Уява наших дизайнерів спільно з досвідом і навичками будівельників допоможе створити простір, яке вразить вас красою і функціональністю.

Для кожного клієнта ми індивідуально розраховуємо проект:

 

 • виходячи з ваших побажань;
 • житлоплощі;
 • зношеності приміщень;
 • обраних будматеріалів та декоративного оздоблення;
 • складності проведених робіт.

На нашому сайті ви можете подивитися приклади ремонту квартир. Ми намагаємося кожне приміщення зробити особливим: маленьке або велике, світле або темне. Використовуємо багато різних секретів:

 • ремонт європейського рівня у Львовіграмотно працюємо з однокімнатними квартирами: ділимо простір на функціональні зони, візуально збільшуємо простір дзеркалами, використовуємо тільки світлі оздоблювальні матеріали, продумуємо освітлення, підбираємо практичні і не громіздкі меблі. Після ремонту однокімнатних квартир компактні приміщення виходять світлими, з затишним і комфортним інтер’єром;
 • з більш просторими квартирами ми більше експериментуємо. Враховуємо площу кожної кімнати і призначення. Практикуємо об’єднання і розмежування приміщень, прибираємо перегородки, додаємо вільний простір за рахунок приєднання лоджії;
 • що ж стосується ванних кімнат і кухонь, сантехнічні роботи повністю на нас, крім стандартної реставрації. У нашому портфоліо безліч цікавих варіантів. Пропонуємо масу оригінальних дизайнерських рішень;
 • часто нас просять виконати ремонт котеджів, квартир, магазинів, офісів. Якісно займаємося переплануванням, в тому числі, коли готова дозвільна документація.

Замовити недорого євроремонт квартири під ключ у Львові найвигідніше в компанії «Студія ремонту». Якщо ви цінуєте оригінальні інтер’єри, які створені з урахуванням сучасних тенденцій, і поки не знаєте, у кого замовити євроремонт квартири у Львові, відповідь очевидна і вона перед вами – компанія «Студія ремонту».

Визвати замірника
Отримати консультацію
Контакти