Ремонт комерційних приміщень у Львові

Магазини, офіси, торгові центри, кінотеатри і інша комерційна нерухомість є складовою доходу свого власника, а тому вимагають регулярного оновлення, ремонту. Неважливо, з якою метою робиться ремонт комерційних приміщень: для освіження інтер’єру, усунення дефектів, зміни площі або зонування простору, головне, щоб роботи були проведені на належному рівні. І зробити це можуть тільки професіонали. «Студія ремонту» надає всі види ремонтних послуг, включаючи:

  • Ремонт підлоги;
  • Ремонт стін;
  • Ремонт старої стелі.

Розгорнуту інформацію про послуги компанії уточнюйте у наших співробітників по телефону.

Комерційний ремонт: ціна на послуги

Щоб розуміти, у скільки вам обійдеться ремонт комерційного приміщення під ключ, наприклад, виробничого приміщення, викличте замірника – вже на наступний день після його візиту у вас на руках буде докладний кошторис із зазначенням вартості кожної роботи і всього ремонту в цілому. Менеджери «Студії ремонту» також допоможуть вибрати оздоблювальні матеріали і нададуть знижку на їх закупівлю через партнерів компанії у Львові. Ми перетворимо процес ремонту в приємний захід і допоможемо грамотно розподілити ремонтні витрати.

Часті запитання

  1. Чим відрізняється ремонт комерційного приміщення від житлового?

Ремонт комерційного приміщення – це ремонт офісу, складу, цеху, магазину, закладів громадського харчування або салону краси. У ньому часто потрібні перепланування, і необхідно враховувати вимоги всіляких перевіряючих органів і потреби організації.

У виробничих приміщеннях потрібні більш міцні, ніж зазвичай конструкції і поверхні, які витримають вібрації та інші несприятливі умови, які можуть виникати в ході виготовлення продукції.

На кухнях в кафе і ресторанах потрібні матеріали, стійкі до температур, які можна легко очистити (в т.ч. стійкі до хімічної очистки), також потрібно, щоб вони влаштовували санітарні служби.

Всередині об’єктів, розташованих в житлових будинках, необхідно робити посилену звукоізоляцію.

  1. Чи робимо ми ремонт в комерційному приміщенні за індивідуальним дизайн-проектом?

Ми займаємося ремонтом по дизайн-проектам в комерційних приміщеннях. Наші дизайнери можуть підготувати для вас дизайн-проект або ми можемо працювати по вже наявному у вас проекту.

Звертайтеся, ми обов’язково допоможемо вам вирішити це завдання на найвищому рівні і в заплановані терміни.

  1. Чи робимо ми перепланування в комерційних приміщеннях?

Звичайно, комерційні приміщення часто потребують перепланування. Наприклад, якщо змінився власник, призначення або просто пройшла якась реструктуризація. Так, можна замовити це перепланування у нас. Штат професіоналів «Студії ремонту» допоможе нам зробити перепланування досить якісно і у відповідності з усіма нормами та стандартами.

 

Визвати замірника
Отримати консультацію
Контакти