Ціни на ремонт квартир у Львові

Багатьох бажаючих зробити ремонт часто відштовхує від здійснення цього кроку один, але істотний фактор – ціна ремонту квартири. Розповімо про те, де у Львові замовити таку послугу в комплексі, недорого і, найголовніше, з офіційною довгостроковою гарантією!

Актуальний прайс-лист на ремонт квартир у 2021

Вид ремонту Вартість робіт за кв.м. грн. Вартість чорнових матеріалів за кв.м., грн. Вартість оздоблювальних матеріалів
Косметичний ремонт 1500 350 вибір за клієнтом
Економ ремонт 2000 600 вибір за клієнтом
Капітальний ремонт 2500 1800 вибір за клієнтом
Євроремонт 3500 2000 вибір за клієнтом
Дизайнерський ремонт 4000 2000 вибір за клієнтом
Ремонт в новобудові 4200 2200 вибір за клієнтом

Гарантія низької ціни на ремонт квартири

Компанія «Студія ремонту» протягом 18 років дає можливість жителям Львову оновити своє житло за рекордно низькою для міста ціною. Досвід нашої роботи показує: зробити ремонт або замовити дизайн інтер’єру у нас дешевше. Буває, що клієнти надсилають нам ремонтні кошториси, складені конкурентами. Ми перераховуємо всі роботи, використовуючи наш прайс-лист на ремонт квартир (до речі, знайти його можна на нашому офіційному сайті). І такі перерахунки незмінно показують, що конкурентні кошториси невиправдано завищені.

Чому ви можете довіряти нам?

Відкритий прайс на ремонт квартир. Ми не просто стверджуємо, що у нас найкращі ціни на ремонт квартир. Завдяки відкритій ціновій політиці, якої чітко притримується наша компанія, ви можете переконатися в цьому самі. Всі розцінки – у відкритому доступі. Як і послуга складання кошторису. Завдяки нашому авторитету і довгій співпраці з надійними постачальниками, ми можемо гарантувати вам, що кошторисна сума не зміниться в ході ремонтних робіт. А значить, вам не доведеться незабаром шукати додаткову суму, щоб перекрити збільшені витрати. На ремонт квартир ціни залишаються фіксованими від моменту затвердження кошторису і до закінчення ремонту. В “Студії ремонту” – найвигідніші розцінки на ремонт квартири! Не вірите? Тоді давайте повіримо разом!

Розцінки на ремонт квартир: прайс, калькулятор, кошторис

Отже, з чого варто почати? На нашому ресурсі передбачений онлайн-калькулятор, використовуючи який ви легко зможете підрахувати вартість робіт, а разом з ними – і всі майбутні витрати.

Тут можемо сказати, що далеко не кожна компанія може врахувати і підрахувати всі роботи, які необхідно виконати. Наприклад, демонтаж старих покриттів перед оздоблювальними роботами і зняття старих елементів комунікацій вважається окремими типами послуг. Вважати їх при складанні списку витрат також потрібно. Щоб скласти точний кошторис, вам буде потрібно викликати додому замірника. У багатьох наших конкурентів така послуга платна. Але тільки не у нас! Замовте виїзд замірника у Львові вже сьогодні!

1. Скільки коштує ремонт квартири за кв.м?

Точну ціну ремонту квартири за квадратний метр можна сказати, якщо мова йде про ремонт у новій квартирі (новобудова). Тут ми можемо запропонувати спеціальне пакетне рішення по ремонту в комплексі з матеріалами.

У всіх інших випадках вартість залежить від тих робіт, які ви заплануєте на об’єкті, і матеріалів, які ви самі підберете. Найпростіше дізнатися вартість свого ремонту – це викликати замірника і дочекатися кошторису.

Що робити, якщо зовсім немає часу, і потрібно якось зорієнтуватися по вартості? На жаль, тут працює просте і інтуїтивно зрозуміле правило: чим вище складність, оригінальність і унікальність запланованого ремонту, тим, швидше за все, він буде дорожче.

2. Від чого залежить вартість ремонту?

Підсумкова цифра в кошторисі на ремонт обумовлюється обсягом і складністю робіт, і, звичайно, розмірами приміщення, де буде проходити ремонт. Також потрібно враховувати «вік» приміщення: вторинне житло або «старі» офісні приміщення можуть піднести багато несподіваних сюрпризів, які збільшать початковий кошторис.

3. Як дізнатися ціну ремонту з матеріалами?

Загальна вартість з матеріалами залежить від специфіки об’єкта, що ремонтується та бажань замовника. Завжди можна проконсультуватися з менеджером або виконробом про орієнтовну вартість чорнових матеріалів, які знадобляться. Вам обов’язково підкажуть, як краще організувати закупівлю і на яку приблизну ціну розраховувати. Також у нас є комплексні пропозиції для новобудов, в яких вже враховано всі можливі варіанти ремонтних робіт.

Визвати замірника
Отримати консультацію
Контакти