Студія дизайну інтер’єру квартир у Львові

З самого початку нашої діяльності ми створюємо проекти за найвищими професійними стандартами. Для нас головне – це результат. Ми не просто передаємо вам альбом дизайн-проекту інтер’єру – ми допомагаємо вам на кожному етапі реалізації проекту: підбираємо всі необхідні елементи інтер’єру, такі як оздоблювальні матеріали, меблі, сантехніку та світильники, надаємо відмінну бригаду будівельників і стежимо щоб проект був якісно реалізований.

Наша мета – задоволений клієнт!

Всі співробітники студії є фахівцями з вищою дизайнерською освітою і великим досвідом в розробці дизайн-проектів інтер’єру приватних об’єктів, таких як квартири і заміські будинки! Ми володіємо всіма інструментами і навичками для досягнення найкращого результату. У цьому ви можете переконатися, подивившись наше портфоліо.

У Львові досить багато студій дизайну інтер’єру, але завдяки великому досвіду та уважному ставленню до клієнтів, компанія «Студія ремонту» помітно виділяється на ринку Львова. Ми прислухаємося до думки замовників і тісно взаємодіємо з ними. Все це необхідно, щоб максимально точно відобразити спосіб життя і характер наших клієнтів в їх майбутньому інтер’єрі.

Наші основні переваги:

  • Величезний досвід. Розроблено понад 218 дизайн-проектів;
  • Дотримання термінів. Завдяки системному підходу до роботи;
  • Відмінний смак. Ми пропонуємо тільки стильні рішення;
  • Знання будівельних та ергономічних норм;
  • Гарантуємо якість ремонту. Своя, перевірена бригада ремонтників;
  • Професійний авторський нагляд за ходом оздоблювальних робіт.

«Студія ремонту» регулярно бере участь і перемагає в різних дизайнерських конкурсах.

В якому стилі працює наша студія

Основним напрямком в якому ми працюємо – це сучасний стиль з елементами еклектики, це означає, що ми не робимо нудні інтер’єри і намагаємося привнести в кожен проект свою особливу родзинку, додаючи в основний стиль різні елементи з інших стилів. Це дозволяє зробити інтер’єр затишним і «живим».

При цьому, нам під силу реалізувати дизайн-проект в будь-якому існуючому стилі. Ми робимо інтер’єри в класичному стилі, в стилі Ар Деко, Кантрі, Прованс і так далі.

Як ми працюємо над дизайн-проектом інтер’єру:

Обговорення завдання з клієнтом

Ми зустрічаємося з нашими клієнтами і детально обговорюємо всі їхні побажання і вимоги до майбутнього інтер’єру. Результатом є заповнене докладне Технічне Завдання.

Обмірні роботи

Наш дизайнер виїжджає на об’єкт і виробляє точні обміри, фото-фіксацію і готує детальний обмірний план.

Планувальне рішення

На основі обмірного плану ми розробляємо кілька варіантів готового рішення і розстановки меблів. Обговорюємо їх з нашим клієнтом, вносимо правки і погоджуємо.

Візуалізація

Після того як ми узгодили готове рішення, ми приступаємо до розробки так званої візуалізації. Завдяки візуалізації наші клієнти можуть побачити свій майбутній інтер’єр як на фотографії. Вносимо правки та побажання. Погоджуємо.

Робочі креслення

Наступним етапом роботи є підготовка робочої документації для реалізації дизайну. До складу робочого проекту входять всі, необхідні для будівельників, креслення. Завдяки робочими кресленнями, роботи будуть виконуватися якісно і правильно.

Комплектація

Для того, щоб інтер’єр вийшов саме таким, яким і замислювався, дуже важливо правильно підібрати оздоблювальні матеріали, меблі, сантехніку, світильники і предмети декору. Саме цим ми займаємося на етапі комплектації.

Авторський нагляд

Авторський нагляд це контроль автором проекту оздоблювальних робіт, на предмет відповідності проектному рішенню. Тобто дизайнер періодично приїжджає на об’єкт і вирішує поточні питання будівельників, а також, при необхідності, вносить уточнення в дизайн-проект.

Декорування

Декорування – це, можна сказати, вишенька на торті. Коли основні оздоблювальні роботи позаду, необхідно підібрати предмети декору і правильно розташувати їх в інтер’єрі, щоб він виглядав по-справжньому закінченим і гармонійним.

Визвати замірника
Отримати консультацію
Контакти