Косметичний ремонт квартир

Коли шпалери стали тьмяніти або просто набридли, а на забарвлених стінах з’явилися некрасиві брудні плями, тоді виникає потреба в «підправці» зовнішнього вигляду приміщення. косметичний ремонт квартириЛегкий спосіб освіжити зовнішній вигляд квартири – це зробити в них косметичний ремонт. Він, як правило, потрібен через декілька років після капітального.

Як довідатися про ціни на косметичний ремонт квартир?

Мабуть, головна перевага такого ремонту – економічність.

Якщо ви не маєте наміру проводити косметичний ремонт квартири самостійно, а хочете звернутися до професійних ремонтників, тоді ретельно виберіть будівельну компанію. Щоб не переплачувати за роботу, попросіть у фірми їх прайс-листи і порівняйте ціни на послуги. Ймовірно, в центрі Львову і по його області вони будуть відрізнятися. Однак головним критерієм для вас повинен виступати не ціновий діапазон організації, а її досвідченість і хороша репутація. Після підбору компанії замовте у неї бажану послугу і попросіть скласти повний кошторис із зазначенням всіх видів і етапів робіт. Саме по ній ви зможете визначити, у скільки точно обійдеться оновлення інтер’єру.

Що впливає на вартість ремонту?

косметичний ремонт у ЛьвовіЦіни на косметичний ремонт квартир будуть залежати від наступних факторів:

  1. Кількості передбачуваних робіт. Відповідно, чим їх більше, тим дорожче буде вартість. Зазвичай проводять такі процеси:
  • демонтаж зношеного покриття;
  • вирівнювання поверхонь стін, стелі і їх облицювання;
  • обробка підлоги;
  • установка і фарбування дверей, вікон;
  • укладання плитки у ванній / туалеті.
  1. Класу ремонту (економний або елітний);
  2. Розцінок і обсягів будівельних матеріалів.

косметичний ремонт квартирСлід пам’ятати, що невисокі ціни на будматеріали не зможуть гарантувати високу якість виконання ремонтних робіт. Якщо вам не хочеться отримати потріскані стелі, цвіль на стінах, простір між шпалерними листами, не економте на них. Дешевизна матеріалів призводить не тільки  до виникнення проблем, а й відсутності краси і акуратності. Який сенс в ремонті, якщо він не принесе естетичного задоволення і не стане предметом вашої гордості?

Знайте, що нехтування деякими типами робіт також не принесе нічого хорошого. Якщо ви зекономили на вирівнюванні стін, тоді наклеєні шпалери не будуть прилягати стик в стик. Коли урізали з бюджету заміну старих дверей, вони зіпсують все враження про вашу відремонтовану квартиру.

У Львові є досвідчена фірма «Студія ремонту», яка стежить в своїй роботі за співвідношенням цін і якістю виконання. Вона допоможе відтворити втрачену красу дизайну і оновити зовнішній вигляд вашого житла.

Визвати замірника
Отримати консультацію
Контакти