Ремонт заміських будинків у Львові

Ремонт заміського будинку і котеджу – більш серйозний захід, ніж ремонт квартири. Для нього характерний значний обсяг робіт, для проведення яких потрібен час і фінансові ремонт приватного будинку у Львовіможливості. Повноцінний ремонт приватного будинку неможливо зробити самостійно, так як в процесі роботи будуть потрібні найрізноманітніші навички, знання специфіки складних будівельних операцій.

Капітальний ремонт котеджу у Львові включає в себе проведення таких робіт:

  • Перепланування внутрішніх приміщень.
  • Оновлення фасаду.
  • Заміна інженерних комунікацій.
  • Зміна покрівлі.
  • Установка дверей і вікон.
  • Внутрішні роботи.

Також можуть включатися роботи по переробці або посиленню фундаменту, зведення прибудови або додаткового поверху, монтаж охоронної системи.

ремонт заміського будинку ЛьвівПростий косметичний ремонт будинків і котеджів не зачіпає функціональних елементів, обмежується внутрішніми оздоблювальними роботами. Більш складним є косметичний ремонт, що включає зовнішні малярні роботи, облицювання фасадів оздоблювальним матеріалом, утеплення стін, встановлення нової покрівлі.

Переваги ремонту заміського будинку під ключ

Складність і різноманітність операцій по ремонту котеджів роблять необхідним доручити ремонт одному підрядчику. Таке рішення дозволить прискорити процес за рахунок узгодженості дій і скоротити витрати. Будівельна компанія формує бригаду виходячи із запланованого проекту, визначає правильний перелік робіт, склад і необхідну кількість будматеріалів.

Ремонт котеджів під ключ дозволяє уникнути частих помилок непрофесіоналів, які можуть виникнути на завершальній стадії ремонту. З огляду на глобальний масштаб основних робіт, виправлення помилок стане великою і дорогою проблемою.

Деякі роботи, наприклад, ремонт даху приватного будинку або прокладка комунікацій вимагають значного досвіду, і їх можна довірити тільки ремонт котеджудосвідченому майстру по ремонту приватного будинку.

Головною перевагою проведення ремонту котеджів під ключ є звільнення замовника від організації робіт, придбання і доставки матеріалів, вивезення будівельного сміття; дотримання термінів і гарантія на виконані роботи.

Де замовити ремонт котеджу

Всі види ремонту та оздоблення котеджів якісно і без проблем виконують досвідчені бригади компанії “Студія ремонту”. Вони формуються з фахівців вузького і широкого профілю, здатних спільними зусиллями вирішувати складні завдання. Архітектори та майстри відповідально підходять до комплексного ремонту приватних будинків, виконують складні перепланування і нестандартний дизайн.

Вартість ремонту заміських котеджів під ключ розраховується на підставі проекту, обговорюються терміни і гарантія на послуги.

Звернувшись в компанію “Студія ремонту” клієнти отримують відмінно виконаний ремонт котеджів, ціни на який їх приємно здивують.

Визвати замірника
Отримати консультацію
Контакти