Капітальний ремонт квартир у Львові

Компанія «Студія ремонту» виконає капітальний ремонт квартир в будь-якому районі Львову, передмісті і ближніх населених пунктах області. Пропонуємо хороші розцінки, з капітальний ремонт квартири Львівгарантію 24 місяці на виконані роботи, оперативне вирішення завдань. Колектив нашої організації – професіонали, які здійснюють капітальний ремонт та ін. види будівельно-оздоблювальних і реставраційних робіт більше 15 років.

Допоможемо в підборі і закупівлі матеріалів, організуємо їх доставку. Завдяки прямій співпраці з магазинами будматеріалів ціни на капітальний ремонт квартири у нас вигідніше, ніж в середньому по регіону.

Що входить в капітальний ремонт квартири?

Перший і вкрай важливий етап – складання кошторису. У ньому до деталей розписані всі роботи і дії робітників. Якщо хочете внести зміни в капітальний ремонт Львівпланування кімнат, можуть підключитися дизайнери. Від складності технічного завдання також залежить підсумкова вартість капітального ремонту квартири, але цей фактор не завжди вирішальний. Також важливі обсяги і складність, стан житла.

Фахівців намагаються усунути функціональні недоліки і знос як внутрішньої обробки, так і комунікацій (водопровід, каналізація, опалення, вентиляція, електропроводка), сантехніки. Виконується демонтаж старої обробки, інженерних систем і комунікацій.

Можемо запропонувати вам:

  • ремонт житлових та офісних приміщень;
  • євроремонт;
  • комплексний ремонт з переплануванням.

Капітальний ремонт квартири: ціна

Капітальний ремонт квартири можна зробити за різною вартістю. Складається вона з наступного:

  • кап ремонт квартирвикористані в процесі робіт оздоблювальні матеріали;
  • тип ремонту (стандартний, євро або дизайнерський);
  • площа приміщення;
  • первинний стан житла.

Ще важливо, в якому типі квартири виконується ремонт. Якщо мова про новобудову, в кошторис часто доводиться додавати роботи, пов’язані з облаштуванням комунікацій і чорновою обробкою. У вторинному житлі необхідність додаткових витрат обумовлена ​​великим обсягом демонтажних робіт.

Також враховується, що мала площа не завжди означає меншу вартість. Наприклад, в однокімнатній квартирі проблемних зон часто більше, ніж в стандартній «двійці». Тоді за ремонт однокімнатної квартири візьметься далеко не кожен майстер. Якщо необхідний капітальний ремонт квартири – якісно і недорого, ми будемо раді зробити його з гарантією на всі виконані роботи.

Дізнайтеся ціну капітальнольго ремонту вашої квартири

капітальний ремонт кімнатиКапітальний ремонт квартир у Львові  – один з основних напрямків діяльності компанії «Студія ремонту». Щоб з’ясувати, скільки коштує капітальний ремонт квартири в вашому домі:

  • скористайтеся онлайн-калькулятором на нашому сайті;
  • викличте замірників, які оцінять масштаби і підготують дані для кошторису, що включає всі основні витрати;
  • проконсультуйтеся з нашими менеджерами, зателефонувавши за номером, вказаним в контактах.

«Студія ремонту» – капітальний ремонт, ціна якого відповідає якості. У цьому встигли переконатися тисячі львів’ян. Будемо раді допомогти вам прикрасити домівку.

Визвати замірника
Отримати консультацію
Контакти