Дизайнерський ремонт у Львові

Сьогодні жити в функціональному, комфортному і стильному просторі для сучасної людини вже не розкіш, а необхідність, продиктована часом. Адже, якщо людина відчуває себе

дизайнерський ремонт квартири

вдома затишно, це позитивно позначається на всіх сферах його діяльності та якості життя. Створити житло своєї мрії під силу не кожному. Тільки фахівець здатний впоратися з таким складним і трудомістким процесом. Компанія «Студія ремонту» допоможе вам! Дизайнерський ремонт квартир у Львові ми проводимо швидко, якісно і недорого. Для цього у нас створені всі умови: штат кваліфікованих фахівців, устаткування останнього покоління і сучасні будівельні матеріали.

Дизайнерський ремонт квартир під ключ у Львові від нас – відмінне рішення для вас

Ми надаємо повний комплекс послуг по створенню житлових інтер’єрів: від ремонту до декорування всіх приміщень і кожної кімнати окремо. На проведення ремонтних робіт під ключ у нас є відповідна дозвільна документація. При складанні дизайн-проекту наші фахівці раціонально використовують кожен квадратний метр площі, що особливо актуально для малогабаритних приміщень. Весь простір витримується в єдиному стилі, навіть якщо замовник віддає перевагу поєднанню різних напрямків, наприклад, аристократичну атмосферу класики і елементи хай-тека. Меблі, побутова техніка та предмети декору також будуть становити єдине ціле. В результаті вийде ергономічне, функціональне і креативне житло, де вам буде комфортно, вільно і затишно.

Дизайн-проект інтер’єру включає в себе:

 • ремонт квартири з дизайномрозробку всіх робочих креслень;
 • складання архітектурно-будівельного плану;
 • тривимірну 3D-візуалізація приміщень;
 • підбір якісних оздоблювальних матеріалів;
 • складання схеми вентиляції і кондиціонування;
 • правильне розташування освітлювальних приладів;
 • грамотну прокладку комунікацій;
 • зручне розташування сантехнічного обладнання;
 • функціональне розташування меблів та інше.

На замітку: з вами на зв’язку завжди буде знаходитися виконроб, який буде контролювати процес ремонту і стежити за дотриманням термінів, прописаних у договорі.

«Студія ремонту» – висока якість послуг за доступною ціною

Діяльність нашої компанії – всі ремонтно-будівельні роботи, включаючи дизайнерський ремонт квартир під ключ у Львові. Ми гарантуємо високий професіоналізм наших ремонт квартири по дизайн проектуспівробітників. Всі роботи ми виконуємо точно в строк, з дотриманням технологій, з використанням нових технологій. Наші фахівці не просто зроблять все в кращому вигляді, але і допоможуть оптимізувати витрати на матеріали і предмети інтер’єру, підберуть найбільш вигідний і ергономічний варіант ремонту.

Як ми працюємо:

 • Ви телефонуєте і робите замовлення – дизайнерський ремонт квартир у Львові;
 • Наш фахівець виїжджає на об’єкт і складає кошторис;
 • Підписується договір і складається дизайн-проект;
 • Виконуються роботи і проводиться розрахунок зручним для вас способом.

Важливо: ми працюємо за передоплатою. Оплата проводиться тільки за фактом виконання чергового етапу робіт.

Онлайн-калькулятор – зручна послуга

Дізнатися приблизну вартість робіт можна, скориставшись віртуальним калькулятором у нас на сайті. Зайдіть у відповідний розділ і заповніть поля спеціальної форми параметрами вашого житла. Дані онлайн-калькулятора є орієнтовні. Хочете більш точний розрахунок? Запросіть нашого фахівця, і він безкоштовно зробить заміри з урахуванням всіх нюансів вашого планування і складе кошторис. Ми гарантуємо, що після підписання офіційного договору ціна на дизайнерський ремонт квартири залишиться незмінною. У нас все чесно і прозоро, ми цінуємо свою репутацією.

Для нас інтереси клієнта пріоритетні

ремонт від дизайнераЯкщо у вас є власний дизайн-проект, наприклад, ви самі його створили або скористалися послугами дизайнерської студії, ми готові виконати дизайнерський ремонт квартири у Львові за вашим проектом. Надішліть нам ваш дизайн-проект на електронну пошту, і ми складемо кошторис без виїзду на об’єкт.

Якщо ви замовите всі послуги у нас, включаючи дизайн-проект, – це не тільки буде вигідно в матеріальному плані, а й неодмінно позначиться на якості ремонту. Адже наші дизайнер, прораб і вузькопрофільні майстри працюватимуть в єдиній команді. Злагодженість та оперативність всіх дій гарантовані. Але вибір за вами!

Галерея наших робіт

Подивитися дизайнерський ремонт квартир фото ви можете в розділі «Наші роботи». У портфоліо представлені об’єкти, виконані нами за останній період, у Львові і Львівський області. Дизайн квартири, будинку або офісного приміщення ми виконуємо по індивідуальних перевагах і вимогах замовника. Враховується все: не тільки особливості планування, а й соціальна приналежність, вік і навіть професія клієнта. Тому у нас багато вдячних відгуків, ознайомитися з якими можна на відповідній сторінці.

Визвати замірника
Отримати консультацію
Контакти