Ремонт офісів під ключ у Львові

Хочете, щоб на вашому робочому місці панувала продуктивна атмосфера? В даному випадку можна звернути увагу на обробку і ремонт, оскільки тільки нове оформлення призведе до глобальної зміни ставлення співробітників до своїх обов’язків. І багато компаній вже пропонують послуги з ремонту нежитлових приміщень: від обробки звичайних офісів до ремонту салону краси під ключ.

Зараз ремонт офісів – це один із пріоритетних напрямків діяльності “Студії ремонту”. І у нас в штаті професіонали, які поділяться своїми знаннями та навичками в цій сфері. Ви не знаєте, який дизайн можна зробити? Не уявляєте, як на робочому місці провести ремонт кухні, ціна якого не буде згубною для гаманця? Краще порадитися з майстрами компетентної компанії. Ми проводимо консультаційні послуги, які будуть вам корисні.

Наші конкурентні переваги:

  • досвід роботи;
  • фахівці;
  • лояльні ціни;
  • персоніфікований підхід до кожного клієнта.

Зараз всі можуть легко звернутися в організації і здійснити ремонт офісів під ключ. Сумарна вартість ремонту офісу прораховується фахівцями в кожному проекті. Ви бажаєте мати приблизне уявлення про те, у скільки обійдуться роботи? Поговоріть з експертами.

Капітальний та косметичний ремонт офісів

Ми надаємо різні послуги в цій сфері. Все частіше потенційних клієнтів цікавить косметичний ремонт. Важливо спочатку вирішити, який дизайн вас приваблює, що буде відповідати діяльності вашої організації. Співробітники фірми готові допомогти з цікавими і нестандартними варіантами ремонтних робіт. Майстри зроблять роботи, необхідні розрахунки, нададуть кошторисну документацію. Вся діяльність компанії легальна і прозора. «Студія ремонту» – лідер сучасного ринку в цьому сегменті. Ми пишаємося досвідом і не будемо зупинятися на досягнутому.

Вже зараз будь-який власник компанії може замовити послуги ремонту офісу у нас. Для цього потрібно просто зв’язатися з фахівцями організації. Вас цікавить ремонт офісів під ключ? Зробіть все правильно і раціонально!

Ремонт офісів: ціна робіт

В окремому розділі сайту можна дізнатися подробиці: ціни на ремонт офісів. Вас цікавить ремонт офісів у Львові? У цій ситуації тепер ви точно знаєте, куди звертатися! Вас приємно здивує низька ціна на ремонт офісів, знижки та хороші пропозиції! Варто скористатися відмінними умовами співпраці!

“Студія ремонту” робить як косметичний, так і капітальний ремонт офісів. Обов’язково зверніться до висококваліфікованих і грамотних майстрів, щоб не прогадати! Наша компанія вам допоможе зробити все якісно та у найкоротші терміни!

Відповіді на поширені запитання

  1. Чи залежить вартість ремонту від типу приміщення (в тому числі від класу БЦ), де знаходиться офіс?

Звичайно, це пов’язані речі. Чим вище клас бізнес-центру, тим краще в ньому повинен бути зроблений ремонт.

До офісів класу «А» або «Люкс» відносять найкращі приміщення, розташовані в сучасних бізнес-центрах. Для цих офісів потрібна максимально висока якість обробки, наявність бездоганно працюючих інженерних систем та автоматизованих систем життєзабезпечення.

Офісні приміщення класу «Б» розташовані в БЦ, яким вже від 5-7 років, рідше в новобудовах і реконструйованих радянських будинках. Але не можна говорити про вкрай велику різниці в ремонті між «А» і «Б» класом.

Офіси класу «С» – це досить маленькі офісні приміщення, від яких очікують мінімального косметичного ремонту. В офісі трохи меблів, якість меблів не найкраща. Знаходяться такі приміщення зазвичай не в сучасних офісних центрах, а в більш старіших будівлях.

  1. Чи робимо ми ремонт в офісі з незвичайним інтер’єром по дизайн-проекту?

Так, ми беремося за цікаві і незвичайні проекти, офіси в даному випадку не є винятком.

Ми можемо як самі розробити для вас незвичайний і оригінальний дизайн-проект або скористатися проектом, зробленим вашим дизайнером приміщень.

Якщо вам потрібна консультація дизайнера «Студії ремонту» на об’єкті або розрахунок кошторису по вашому проекту, телефонуйте і ми вирішимо питання.

  1. Чи потрібно узгоджувати процес ремонту в орендованому офісі з орендодавцем?

Звичайно, потрібно. Всі ремонтні роботи, а також пов’язані з цим витрати треба заздалегідь узгодити з орендодавцем, щоб уникнути претензій і негативних наслідків. Існує і розділяється по закону два види поліпшень орендованого місця – віддільні і невіддільні, однак це зовсім не чіткий розподіл. Через це питання про поліпшення варто окремо уточнювати в договорі. Найчастіше труднощі виникають з невіддільними поліпшеннями.

Визвати замірника
Отримати консультацію
Контакти