Комплексний ремонт квартир

Серед різних послуг, що надаються компанією «Студія ремонту», замовники нерідко вибирають комплексний ремонт квартири «під ключ». Обравши цей вид ремонтних робіт, комплексний ремонт у Львовівласники нерухомості через невеликий проміжок часу отримують можливість повернутися в повністю оновлене житло. За час їх відсутності в ньому буде проведено комплексний ремонт “під ключ”.

Ремонт квартири пов’язаний з цілою низкою складнощів, і якщо її власник бажає, щоб його результати збереглися протягом тривалого періоду, він повинен користуватися послугами професіоналів. В цьому випадку всі роботи будуть виконані майстрами з дотриманням всіх етапів технологічного процесу. При їх проведенні будуть застосовуватися тільки якісні будівельні матеріали. Справа в тому, що фірма, що здійснює ремонт, в рівній мірі несе відповідальність за його результати і за якість, використаних матеріалів. Виконавець робіт дає на них гарантію, яка діє протягом 5 років.

Комплексний ремонт квартир – це зручно і вигідно

Комплексний ремонт квартир дозволяє при мінімальних тимчасових витратах повністю упорядкувати як з

комплексний ремонт квартири

технічної, так і естетичної точки зору приміщення будь-якого типу. В даному випадку співробітники компанії «Студія ремонту», склавши і погодивши з Клієнтом кошторис, здійснюють роботи по:

 • Вирівнюванню підлог, стін, стель.
 • Установці сантехніки.
 • Укладці підлогових покриттів, а також обробці стін і стель.
 • Монтажу електричних мереж, в тому числі прокладання кабелю та встановлення всіх видів електрообладнання.
 • Пристрою віконних прорізів, а також монтажу підвіконь.
 • Складання дизайн-проекту, в якому повністю дотримані ваші побажання і переваги.

Звертаючись до нас, ви можете безкоштовно отримати всі необхідні консультації щодо комплексного ремонту квартири у Львові від фахівців, що мають великий досвід роботи в даній сфері.

Як будується робота?

На початковому етапі замовник спілкується з виконробом, при цьому детально обговорюються всі аспекти майбутнього ремонту. Подальша

комплексний ремонт ванної кімнати

співпраця базується на суворій відповідності з побажаннями клієнта, які стосуються не тільки застосовуваних технологій, а й рамок бюджету, виділеного на проведення робіт. Досягнувши угоди з усіх аспектів, між компанією «Студія ремонту» і замовником підписується договір, в якому вказано:

Перелік майбутніх робіт.

 • Тип і кількість матеріалів, необхідних для здійснення ремонту.
 • Терміни здачі об’єкта.
 • Підсумкова вартість на послугу.

Ми, будучи впевненими в професіоналізмі своїх фахівців, надаємо гарантію терміном від 12 до 36 місяців на всі виконані роботи. Таким чином, клієнту, який замовив у компанії «Студія ремонту» комплексний ремонт квартири, не доведеться сумніватися в тому, що він отримає дійсно якісну послугу.

У чому переваги звернення до нас?

Прагнучи зробити співпрацю дійсно вигідною, ми надаємо можливість:

 1. комплексний ремонт ЛьвівБезкоштовного виїзду виконроба на об’єкт з метою оцінки стану квартири / будинку / офісу або будь-якого іншого приміщення, а також складання докладного кошторису. Таким чином, можна дізнатися реальну вартість ремонту саме в вашому випадку.
 2. Закупити необхідні будівельні матеріали, скориставшись знижкою в багатьох будівельних магазинах Львову. В кінцевому підсумку це дозволить істотно знизити витрати на комплексний ремонт квартири.
 3. Поетапно оплачувати послуги, надані фахівцями «Студія ремноту». Ми прекрасно розуміємо, що ремонт квартири – досить витратне заняття, навіть не дивлячись на демократичність цін на послуги в нашій компанії, саме тому набагато зручніше розплачуватися за нього частинами.
 4. Комплексний ремонт квартири у Льовові здійснюється виключно силами співробітників, що працюють в штаті компанії «Студія ремонту», саме тому всі дії фахівців узгоджені, а значить, результат буде досягнутий в мінімальні часові терміни.

А головне: «послуги оптом» завжди дешевше, але при цьому не менш якісні!

Визвати замірника
Отримати консультацію
Контакти